Türkiye’de herkesin hayalinde olan bir evinin olmasıdır, kira ödemek zorunda kalmadan ev sahibi olmak herkesin ortak rüyasıdır. Ancak ülkemiz şartlarında faizsiz taksitle ev almak nerede ise imkansız, insanlar bütçelerine göre ödeyebilecekleri taksit avantajı ile üstelik faiz ödemeden ev sahibi olmak ister şimdi bu hayal gerçek oldu. Türkiye’de uygulamaya giren yeni ticari model olan Birtep modeli ile faizsiz kira öder gibi ev sahibi olmak mümkün. Kısa adı Birtep olan birlikte tasarruf ve ticaret ekonomisi platformu faiz ödeme zorunluluğunu ortadan kaldırıyor.

Dar Gelirli Aileler İçin Umut Birtep Modeli

Konuta artan talebe karşı faiz oranlarının herkesin ödeyebileceği oranlardan çok daha yüksek olması üstelik belirlenen taksit vadesinin kısa olması nedeni ile hayallerini süsleyen eve ulaşamayan dar gelirli aileler için umut olan Birtep modeli faizsiz ev kredisi veren bankalar dışında en önemli alternatif. Almak istediği konuta değerinden daha fazla ödemek istemeyen konut yatırımcısı içinde değerlendirdiği Türkiye’ye özel ticari model sunduğu faizsiz ev alma yöntemleri ile herkese yüksek kazanç elde etme şansı veriyor. Birtep olarak tek hedefimiz konutların değerinde alım satımını sağlayarak hem alıcıya hem de satıcıya güvenli alım satım imkanı sunmak.

Sektörün İhtiyacı Olan Likiditeyi Sağlıyoruz

Faizsiz kredisiz ev sahibi olmak isteyenler için sunduğumuz yöntemler ile güvenli ve hızlı alım satım dışında ülke ekonomisine de bir katkı sağlıyor ve sektörün ihtiyacı olan likidite imkanı oluşturuyoruz. Uzman kadrolarımız tarafından konutun piyasa değerini belirliyor gerektiğinden daha fazla bedel ödenmesinin önüne geçiyoruz, portföyümüzde ki yüzlerce farklı konut arasından istediği konutu belirleyen faizsiz ev almak istiyorum diyenler beğendikleri konutu kendi gelirlerine ve bütçelerine göre belirledikleri taksitlendirme ve ödeme seçenekleri ile kira öder gibi ev sahibi olurlar.

Amacımız Sektörünün Hareketlenmesine Destek Olmak

Banka kredisi ile uğraşmadan, kefil aramadan, faiz ödemeden, sizin şartlarınıza uyan koşullarda ev sahibi olmanız için destek oluyoruz. Konut sektörünün ihtiyacı olan alternatif finansman araçlarının yetersizliğine çözüm üretmek ve gayrimenkul sektörünün hareketlenmesine destek olma amacında olan Birtep çözüm ortakları platformda yerini hızla almaya devam ediyor. Birlikte tasarruf finansmanı modeli ile konuya bir bütün olarak bakıyoruz, bunun için sürdürülebilir ve ülkemize özgü bir model kurmak ile sınırlı kalmadık kısa sürede sektöre yenilikçi bir bakış açısı kazandırdık. İnsanların kafasında ki faizsiz ev alma şirketleri güvenilir mi sorusunu kısa zamanda silmekle kalmadık binlerce aileyi ev sahibi yaptık.

Hedefimiz Paylaşım Ekonomisinde Model Ülke

Sektöre girdiğimiz anda dahi kısa vadede çözümlere odaklanan bir hizmet anlayışı sürdürmedik ilk günden bu güne kadar tek hedef için çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz, Birtep olarak hedefimiz ülkemizi birlikte tasarruf finansmanı ve paylaşım ekonomisinde model ülke yapmak. Kuruluş amacı faizsiz ev almak isteyenleri hayalleri ile buluşturmak olan Birtep olarak kişilerin ya da tüzel kişiliklerin şartlarına uygun maliyet ve koşullarda finansal çözümler üretiyoruz.

Konut Sahibi Olma Fırsatı Sağlıyoruz

Sektörün ihtiyacı olan finansman eksiğini gidermenin ve faizsiz ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerini gerçeğe dönüştürmenin yanı sıra kurduğumuz yenilikçi ticari model ile hemen al ve hemen sat çözümü sunan bir model oluşturduk. Burada ki ana amaç konut alıcısı ile konut satıcısını bir araya getirmek ve aylarca beklemeden ev alma ya da ev satma imkanını sunmak. İlk kez ev alacaklara faizsiz kredi fırsatı sağlayan platform olan Birtep olarak konut alacaklara uygun taksitler ve uygun ödeme planları ile konut sahibi olma fırsatı sağlıyoruz.

Birtep İçin Önemli Olan % 100 Müşteri Memnuniyeti

Faizsiz ev seçenekleri arasında portföyümüzde yer alan bir konutu seçerek yararlanmanız için yanınızdayız çünkü Birtep olarak bizim için en önemli olan yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamak. Birtep modeli ile faizsiz ev nasıl alınır diyenler için öncelikle bizi ziyaret etmelerini öneriyoruz, bir fincan kahvenin kırk hatırı vardır, bir fincan kahvemizi içerek model hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Birtep kurumsal web sitemize üye oluyorsunuz bu sayede portföyümüzü inceleyebilir size en uygun olan beğendiğiniz konutu belirliyorsunuz.

Konut Almak Hiç Bu Kadar Kolay Olmadı

Beğendiğiniz konutu Birtep olarak web sitemiz üzerinden talep ediyorsunuz, faizsiz ev kredisi hesaplama yaparak gerekli finansal ihtiyacı bütçenize göre belirlediğiniz şartlarda ve faizsiz olarak anlaşmalı olduğumuz tasarruf kurumundan sağlıyorsunuz. Tasarruf kurumu ile yapılan ödeme planı ve anlaşma sözleşmesinin ardından gerekli olan evrakları ve işlemleri tamamlayarak satış vaadi sözleşmesi imzalıyorsunuz. İşte faizsiz ev almanın yolları bu kadar kolay ve sorunsuz.

Satıcının Hakkını Koruyan Bir Sistem

Birtep alıcılar kadar satıcılar içinde güvenli bir platform alımlarda olduğu gibi satımlarda da satıcının hakkını koruyan bir sistem olan Birtep modeli ile faizsiz ev alma sistemleri dışında konut satma sistemleri de var. Sistemin işleyişinde satıcı bizimle irtibata geçer ve Birtep iş modeli üzerinde mutabık kalınır satıcı ile Birtep arasında satılacak konut için ön anlaşma sağlanır.

Her Zaman Sektörün Öncüsü Ve Lokomotifi

SPK lisanslı bağımsız bir değerlendirme şirketi tarafından faizsiz ev alma sistemi gerçekleştirmek için değerleme yapılır. Birtep ile satıcı arasında yapılan fiyat, tahsilat ve diğer şartları belirleyen sözleşmenin yapılmasının ardından konut Birtep portföyünde yerini alır ve aylarca beklemeden satışı gerçekleşir. Ülkemizde son dönemde faizsiz ev alma şirketleri sayısında yaşanan artışa rağmen Birtep modelinin sunduğu güvence ve uzun yıllardır sektöre sunduğu fırsatlar sayesinde her zaman sektörün öncüsü ve lokomotifi olarak yoluna emin adımlarla ilerliyoruz.

Ülke Kalkınmasında En Önemli Kilometre Taşlarından Biriyiz

Faizsiz ev sistemleri içerisinde Birtep iş modeli alıcılar ile satıcılar için uygun koşullarda güçlü bir finansal çözüm aracıdır, ülkemizde ki bireylere, kuruluşlara ya da ülke ekonomimize sunduğumuz katkı sayesinde ülke kalkınmasında en önemli kilometre taşlarından biriyiz. Kredisiz faizsiz ev almak isteyenler için güçlü ve güvenli bir destek, faizsiz ev kredisi kullanarak yatırım yapmak isteyenlere sunduğumuz fırsatlar ile büyük bir kazanç elde etme imkanıyız. Kendi mali imkanları ile faizsiz ev alma imkanı bulamayan vatandaşlarımıza faizsiz ev alma olanağını sunuyoruz. Banka kredilerinden ve faizlerden kurtulmak isteyenlerin sorduğu faizsiz ev almak mümkün mü sorusu Birtep modeli ile cevaplanıyor.

Birtep Başvuru FormuDetaylı bilgi için biz sizi arayalım.