Son dönemde artan ÖTV ve KDV ile hem sıfır kilometre hem de ikinci el araçlardaki fiyat artışı karşısında çaresiz kalan vatandaş, bankaların yüksek faiz oranlarındaki kredilerinden de dertli. Faiz ödemeden araç alma hayali kuran vatandaşlar için Türkiye’de farklı yöntemler de mevcut. Bu yöntemlerin başında da faizsiz kredisiz ve vade farksız BİRTEP modeli öne çıkıyor. Hiçbir fark ödemeden aracı gerçek değerinde alma şansına sahip olan vatandaşlar Türkiye’nin neresinde olursa olsun BİRTEP modeline başvurabiliyorlar.

Birtep’e Özgü Yöntemler

İstedikleri ya da beğendikleri sıfır ya da ikinci el arabayı hiç peşinat ödemeden alma fırsatı yakalayan tüketiciler kendi ödeyebilecekleri şartları da kendileri belirleyebiliyor. Faizsiz araba nasıl alabilirim? diyen ve ödemek istediği taksitleri belirlemek isteyen ve vade farklarını kendi bütçelerine göre ayarlayan vatandaşlar, tamamen faizsiz ve dilediği kadar taksit seçeneği ile çok düşük rakamlar ile araç sahibi olabiliyor. Seksen aya kadar taksit imkanına sahip olan vatandaşlar BİRTEP modeli tarafından sunulan kendine özgü yöntemler ile borcunu çok daha kısa sürede ödeyebiliyor.

Faiz Yok, Vade Farkı Yok, Fark Ödemek Yok

Peşinat vermeden araç sahibi olunabilen BİRTEP modelinde peşinat verilmesi durumunda aracın erken teslim edilmesi de mevcut. Hem sıfır kilometre hem de ikinci el araçlar için geçerli olan sistem herhangi bir bölge ile sınırlı değil. Vatandaş Türkiye’nin herhangi bir noktasında beğendiği otomobili BİRTEP’e bildirmesi durumunda sunulan çözüm önerileri ile araç sahibi olabiliyor. Faizsiz araba alma BİRTEP modeli sayesinde artık hayal değil. Faiz yok, vade farkı yok, fark ödemek yok. Ödemek istediğiniz araç taksitleri bütçenize göre kendiniz ayarlayın.

Vade Farkı Süresini Beklemeyin

Yaptığınız vade farkı süresini beklemeden dilediğiniz an borcunuzu ödeme şansına sahipsiniz. Toplam borcunu çok daha kısa sürede bitiren vatandaşlar araçlarına da çok daha kısa sürede sahip oluyor. Faizsiz otomobil alma hayalleri kuran ancak bunun için yeterli peşinatı bulunmayan ya da hiç yatırım yapamayan herkesi araç sahibi yapan BİRTEP modeli aracı gerçek fiyatına alma fırsatı sunduğu gibi taksitle araba alma yöntemlerinin tamamını da daha düşük fiyatlarla araç sahibi olma imkanı sunuyor.

Yeni Nesil Çözüm Yöntemi

Yeni ve özgün bir ticaret modeli olan Birlikte Tasarruf ve Ticaret Ekonomisi Platformu taşıdın en uygun maliyetlerle alınmasını ve satılmasını sağlayan yeni nesil bir çözüm yöntemi. Gücünü ve sunum fırsatlarını, çözümün paydaşlarından alan BİRTEP modeli portföyünü oluşturan çözüm ortakları, yatırımcılar, bireysel ve kurumsal satıcılar, tasarruf kurumu ve kamunun bir araya gelmesi ile ortaya en uygun maliyetli araç alım satım fırsatı çıkıyor. Cazip fırsatlar ve avantajlarla araç sahibi olan vatandaşların yanı sıra aracını satmak isteyenler de ciddi oranda kazançlar elde edebiliyor.

Birtep Başvuru FormuDetaylı bilgi için biz sizi arayalım.